Samorządowe Przedszkole nr 108

Witamy na stronie naszego przedszkola.

Święto Rodziny.

Szanowni i Kochani Rodzice!

Z okazji Święta Rodziny, zapraszamy Państwa serdecznie  na występ dzieci i piknik w ogrodzie,  w dniu  30 maja, o godzinie 15.15.

Konkurs .

Zapraszamy Państwa do udziału w  konkursie " W krainie tolerancji".

Szczegóły w  załączniku.

Podziękowania :)

Kochani Rodzice !!!
Serdecznie dziękujemy za aktywny udział w Kiermaszu Świątecznym na terenie naszego przedszkola - zarówno wykonanie ozdób, jak i ich zakup.
Dzięki Państwu zebraliśmy kwotę : 1714,7  zł, a także  5 euro i  10 pensów , która zostanie przeznaczona na doposażenie placu zabaw dla dzieci.

Dyżur wakacyjny.

Zapisy dla dzieci spoza naszego przedszkola na lipiec br., będą trwały od 3 do 7 kwietnia 2023r.

Zapisu należy dokonać poprzez wypełnienie karty zapisu wraz z ankietą dostępną w przedszkolu.
Godziny przyjęć:  poniedziałek 6:30-17:00 wtorek-piątek 7:00- 16:00

Informujemy również, iż przyjmowane będą w pierwszej kolejności dzieci z przedszkoli zamkniętych na dwa miesiące na terenie naszej dzielnicy,

a następnie według kolejności zgłoszeń.